přiblížil se konec školního roku a já bych Vám všem ráda a upřímně poděkovala za spolupráci.

Moc děkuji těm, kteří se účastnili akcí Klubu rodičů a pevně věřím, že spolupráce bude v příštím školním roce nadále pokračovat na stejně pohodové úrovni, rovněž děkuji za spolupráci školské radě. Také bych chtěla poděkovat všem rodičům, kteří jakoukoliv formou přispěli ke zdárnému průběhu veškerých školních akcí, byli ochotní a obětovali svůj volný čas, finance I pohodlí.

Veškeré akce i úspěchy v soutěžích máme spolu s fotografiemi na školních webových stránkách, děti jsou moc  aktivní, šikovné a báječné. Věřím, že další školní rok se budeme setkávat ve stejně pohodové atmosféře a já  přeji tímto všem malým a velkým krásné, slunečné a ničím nerušené prázdniny.

Martina Škrobánková