NOVÉ INFORMACE

NOVÉ INFORMACE PRO RODIČE

chtěli bychom upozornit na nutnost pravidelně sledovat webové stránky školy a také e-mailové adresy svých dětí – žáků jednotlivých tříd, kam jsou jim zasílány úkoly. Vzhledem k tomu, že podle posledních informací budou školy uzavřeny minimálně měsíc, je víc než žádoucí, abyste se svými dětmi pracovali na tom, co od svých učitelů dostanete ke zpracování.

Žáci (popřípadě rodiče) budou mít možnost každé pondělí a čtvrtek docházet do školy pro sešity, pracovní listy a také odevzdávat splněné úkoly, to vše kdykoliv v rozmezí 9,00 – 12,00 hodin. Pokud máte děti u babiček či příbuzných, je nutné požádat je, aby se s dětmi připravovali oni. Jedná se o mimořádnou situaci a vzhledem k její délce je NEZBYTNÁ PRAVIDELNÁ DOMÁCÍ PŘÍPRAVA! Doufáme, že důležitost situace pochopíte a nepodceníte, nyní musí opravdu škola a rodina spolupracovat v nejvyšší možné míře. Děkujeme.

Informace pro rodiče dětí mateřské školy:

Zatím provoz běží, školka se nazavírá, ale hodně dětí je nemocných. Chtěli bychom požádat maminky, které jsou na mateřské dovolené, aby si raději nechaly starší děti doma – jednak se předejde nakažení mladšího sourozence, jednak čím menší kolektiv ve školce zůstane, tím lépe. Prosíme o ohled k těm maminkám, které opravdu nemají dítě kam umístit a musí do mateřské školy docházet, aby nedošlo k dalšímu šíření jakéhokoliv virového onemocnění.

O veškerých změnách a opatřeních Vás budeme ihned informovat.