Informace ze dne 30. března 2020

30.03.2020

Informace ze dne 30. března 2020

Zápis do 1. třídy pro nadcházející školní rok

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo pokyn k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro rok 2020/2021. Zápisy budou probíhat celý duben, a to bez osobní přítomnosti dětí ve škole. Dojde tak pouze k formální části zápisu, motivační část se neuskuteční.

Rodiče dětí, které jsou narozené od 1. 9. 2013 do 31. 8. 2014 a starší (po odkladu povinné školní docházky) musí své dítě přihlásit.  Již byli všichni informováni telefonicky a do schránek obdrželi veškeré podklady a dokumenty. Tyto po vyplnění mohou odevzdat ve škole nebo vhodit do poštovní schránky školy( lépe předem zatelefonovat). Pokud vyvstane nějaký problém, volejte 553 794 417 a vše vyřešíme společně. Žádáme jen o datum – musí být dubnové! Děkujeme.

Zápisy do mateřské školy se měly uskutečnit na začátku května. Vzhledem ke stávající situaci – mateřská škola je od 17. 3.2020 rovněž uzavřena – nemáme žádné informace o nových termínech těchto zápisů. Vyčkejte prosím, o všem Vás budeme informovat.

V tuto chvíli je podstatné, ať vše ve zdraví zvládneme, administrativní proces je to poslední, na čem nyní záleží. Přeji všem pevné zdraví a mnoho psychických sil!