Informace z Klubu rodičů

14.10.2020

Letos se měla konat Drakiáda příští neděli 18.10. od 15h. Bohužel, kvůli vládním nařízením to není možné.

Ovšem o Drakiádu nepříjdete. Akce se konat bude, jen letos netradičně.

Pokud výjde počasí budou všude nad naší vesnicí lítat draci. Doma na zahradě nebo na poli za domem, kdekoliv to bude možné, abychom netvořili větší skupiny lidí. Prosíme o zaslání fotografie, jak draky pouštíte. Na základě těchto fotek, které prosím posílejte na email Klubu rodičů Suché Lazce - klubrodicusl@seznam.cz - budou děti odměněny. Fotky budou na tomto emailu a nebudou se nikam posílát, ani zveřejňovat. Co bude na fotce záleží na vás. Odměny pro děti, které zašlou foto z pouštění draků, přineseme do školy a paní učitelky je dětem předají. Fotky můžete posílát do úterý 20.10. Děkujeme za spolupráci :-)

Informace k Taškařici budeme posílat na konci tohoto měsíce. Budete-li mít jakýkoliv dotaz pište zde nebo mi můžete volat 777 816 755.

s pozdravem

Vlaďka Lencová