ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2021/2022

30.08.2021

blíží se začátek školy, a proto vám posíláme základní informace. Hned 1.9. se děti budou testovat. Sejdeme se proto 5-10 minut po půl osmé před školou a nejprve se ve třídách otestujeme. Teprve potom sejdeme do tělocvičny na společné zahájení šk. roku.Další testování podle doporučení MŠMT proběhne v pondělí 6.9. a ve čtvrtek 9.9.2021, poté se již děti testovat nebudou.

Děti první školní den budou potřebovat jen papuče a roušku (do společných prostor školy). Rozejdeme se kolem půl desáté. Napište dětem na lístek, jestli mohou domů samy nebo čekají na doprovod, aby nedošlo k nedorozumění. Oběd 1.9. děti nemívají.

Obědy a družina budou od 2.9. v obvyklém režimu. Nezapomeňte dítě na obědy předem osobně přihlásit v jídelně (U Hřiště 35, Kylešovice, tel. 602 583 939), platbu na září chtěli vždy v hotovosti.

Ve čtvrtek a pátek pak děti budou dostávat prac. sešity, sešity, úkolníčky, žákovské knížky, rozvrh hodin a další potřebné informace. Ve čtvrtek i v pátek končíme po 4. vyuč. hodině (pokud chcete dítě vyzvednout po obědě- tak po dvanácté hodině). Od pondělí 6.9. pojedeme už podle rozvrhu hodin.

Od 8.9. pak každou středu budeme mít  10 lekcí PLAVÁNÍ. Pokud dítě ze zdravotních důvodů nemůže navštěvovat bazén s námi, prosíme o potvrzení od lékaře.